Що можна знайти на сайті?

Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017

Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017
ТОП - виробників галузі

Інші виробники


Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017
ТОП - виробників галузі

Інші виробники


Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017
ТОП - виробників галузі

Інші виробники


Новини будівельної галузі - Статті

Дивитися всі публікації


Виставки, конференції, форуми

Дивитися ще


Інфографіка

Дивитися ще


Останні теми та повідомлення на форумі
Наукові статті та література

Читати статті

Всі книжки

Нормативні документи

Дивитися всі документиКомпанія: ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону"
Виробництво бетону та бетонних виробів, збірного залізобетону.
Вінницька обл., м. Гнівань
Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380435533341
< Виробники бетону (ЗБК)

ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону" є одним з провідних підприємств України з виробництва залізобетонних конструкцій для дорожнього, енергетичного, промислового і цивільного будівництва.

Історія нашого підприємства почилася з Гніванського об'єднаного заводу залізобетонних конструкцій, побудованого в 1965-1969 р.

Сьогодні ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону" - державне підприємство, яке належить до сфери управління Міністерства інфраструктури України. Це величезна технологічне підприємство, орієнтоване на виробництво і реалізацію залізобетонних конструкцій для промислового, цивільного, гідротехнічного, автодорожнього та залізничного будівництва.

Проектна потужність підприємства 214,4 тис. м3 збірного залізобетону в рік. Наявні виробничі площі, 41,5 га, дозволяють одночасно впроваджувати всі нові технології.

Підприємство бере участь у різних виставках і форумах даної галузі на міжнародному рівні. За даними державної статистики на офіційній презентації Національного бізнес-рейтингу підприємство нагороджене «Національним сертифікатом» та нагородою «Лідер галузі 2010», а також було опубліковано в каталозі «Торгово-Промислова Україна» і у виданні європейського бізнес-довіднику «EVROPAGES». За високі досягнення і за найбільш вагомий внесок в технічному, організаційному, економічному розвитку України ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону" було представлено в альманасі «Діловий імідж України. Інтеграція у світовий економічний простір». Продукція заводу неодноразово була відзначена дипломами міжнародних спеціалізованих виставок, конференцій та форумів.

Вся продукція відповідає найвищим стандартам якості і відповідає вимогам нормативних документів, ГОСТам, ТУ, ДСТУ. У виробництві виробів використовуються виключно високоякісні сировину і матеріали.

Суворий контроль якості на всіх стадіях виготовлення продукції зумовив високий рейтинг продукції серед споживачів. Колектив заводу приділяє велике значення технічному оснащенню виробництва, регулярно здійснюючи переобладнання новішим і досконалим устаткуванням.

Якість продукції підтверджена сертифікатами УкрСЕПРО та ISO 9001: 2009.

Висока технічна оснащеність виробництва, кваліфікований, інтелектуальний і кадровий потенціал, а також ділові контакти з багатьма підприємствами як України, дозволяють колективу заводу виконати будь-яке замовлення споживача.

Джерело: www.gnivanszb.com.ua

* - приблизний об'єм виробництва станом на 2015 рік