Що можна знайти на сайті?

Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017

Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017
ТОП - виробників галузі

Інші виробники


Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017
ТОП - виробників галузі

Інші виробники


Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017
ТОП - виробників галузі

Інші виробники


Новини будівельної галузі - Статті

Дивитися всі публікації


Виставки, конференції, форуми

Дивитися ще


Інфографіка

Дивитися ще


Останні теми та повідомлення на форумі
Наукові статті та література

Читати статті

Всі книжки

Нормативні документи

Дивитися всі документиКомпанія: Dykerhoff Ukraine (ПАТ "Дікергофф Цемент Україна")
Виробництво клінкеру, цементу, фасованого цементу, бетону.
Київ
Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380445361853
< Виробники цементу

Dyckerhoff GmbH є членом Групи Buzzi Unicem, і разом ми формуємо конгломерат компаній світового масштабу з виробництва цементу, бетону та інертних компонентів, таких як пісок та щебінь. Головний офіс Dyckerhoff AG розташовано у м. Вісбаден (Німеччина). Наш основний вид діяльності, довкола якого ведуться всі інші види діяльності – це виробництво цементу, який виробляється на власних підприємствах у Німеччині, США, Люксембурзі, Чехії, Польщі, Росії та Україні. Наша стратегія полягає у стабільному нарощуванні прибутковості, оптимізації якості та вдосконаленні продукції на засадах стійкого розвитку бізнесу.

В 2000 році Dyckerhoff AG відкрило компанію у місті Києві, Україна. Ця керуюча компанія координувала всю діяльність та розвиток двох українських цементних підприємств

Починаючи з 2003 року, Дікергофф в Україні розпочала виробництво товарних бетонних сумішей на власних заводах у м. Києві (виробництво ведеться на заводах встановлених у 2003, 2004 та 2007 роках), м. Одеса (виробництво розпочато у 2006 році) та у м. Миколаєві (виробництво розпочато у 2008 році). Всі бетонні заводи Групи є сучасними з усією необхідною інфраструктурою, комп’ютерним управлінням, сучасним обладнанням та мають сертифіковані лабораторії якості.

З 01 січня 2016 року цементні підприємства об’єднались в одну юридичну особу – Публічне акціонерне товариство «Дікергофф Цемент Україна» із філіями «Волинь-Цемент» та «ЮГцемент». Така консолідація забезпечила просту та прозору організаційну структуру, централізований контроль за процесами закупівель та продажів, єдиний стратегічний підхід до розвитку компанії, єдину корпоративну політику.

«Дікергофф» в Україні прагне об'єднати досвід роботи «Дікергофф» на світовому ринку, традиційну німецьку якість, стабільність та надійність з потенціалом і майстерністю українських цементників. Для досягнення цієї мети Дікергофф в Україні проводить комплексну реконструкцію «Волинь-Цемент» філії та «ЮГцемент» філії та з метою покращання екологічних та економічних стандартів їх діяльності та вдосконалення якості продукції.

Джерело: www.dykerhoff.com.ua

* - приблизний об'єм виробництва станом на 2015 рік