Що можна знайти на сайті?

Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017

Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017
ТОП - виробників галузі

Інші виробники


Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017
ТОП - виробників галузі

Інші виробники


Закрити - 2016Показники - 2016
Закрити - 2017Показники - 2017
ТОП - виробників галузі

Інші виробники


Новини будівельної галузі - Статті

Дивитися всі публікації


Виставки, конференції, форуми

Дивитися ще


Інфографіка

Дивитися ще


Останні теми та повідомлення на форумі
Наукові статті та література

Читати статті

Всі книжки

Нормативні документи

Дивитися всі документиЗагальні положення

Ця угода укладається між командою SmartGT - надає доступ і послуги ресурсу ulbm.in.ua (далі по тексту - ULBM), і приватною особою користувачем, який відвідав сторінки ULBM або скористався хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках ULBM (далі по тексту - користувачами ULBM). Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей ULBM.

1. Користувачі ULBM

1.1. Користувачем ULBM є будь-яка людина, що зайшов хоча б на одну сторінку ULBM.

2. Використання матеріалів ULBM

2.1. Користувачі можуть використовувати інтерактивні ресурси ULBM, залишати коментарі до матеріалів, вести онлайн-спілкування з засобом онлайн-чату з представниками проекту та між собою на форумі ULBM.

2.2 Копіювання матеріалів ULBM і розміщення на інших ресурсах дозволяється, тільки з використанням гіперпосилання на сайт ULBM.in.ua.

2.3. Користувачі мають право: залишати відгуки про матеріали, якщо це дозволяє система коментарів; використовувати ресурси ULBM іншим способом, що не суперечить основам його діяльності та українському законодавству.

2.4. Авторські права на матеріали на сайті ULBM: наукові статті, літературу, нормативні документи, ресурси, сервіси - належать авторам цих матеріалів.

2.5. Допускається часткове цитування матеріалів ULBM на нерегулярній основі з обов'язковим гіперпосиланням на сторінку джерело цитати (для новин, статей, прес-релізів - не більше 15% від загального обсягу матеріалу).

2.6. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. В матеріалах ULBM не використовуються значки (r) і / або (tm) для їх позначення.

3. Обмеження на розміщення інформації

3.1. При розміщенні інформації на сайті користувачі повинні дотримуватися встановлених обмежень.

3.2. Незнання обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів ULBM, рівно як і незнання цих правил, не звільняє користувача ULBM від їх виконання.

3.3. На сайті заборонені:

 • публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади;
 • публікація закликів до зміни державного кордону України;
 • публікація закликів до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд;
 • публікація закликів до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту;
 • розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю;
 • розміщення нецензурних висловлювань, публікацій порнографічного, сексуального характеру;
 • образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, адміністрації ULBM, публікація наклепницьких повідомлень;
 • публікацій повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу;
 • розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень;
 • несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;
 • пропаганда комп'ютерного піратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли і / або сайти, безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торренти, трекери і т.п.);
 • інші дії і публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах ULBM (коментарях до матеріалів) несе виключно її автор.

4.2. Загальнодоступні розділи ULBM піддаються постмодерації перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації ULBM) після розміщення повідомлень.

4.3. При виникненні сумнівів у достовірності розміщеної інформації, підозрами на порушення обмежень, встановлених цією угодою, така інформація може бути заблокована, а її автору може бути направлено звернення в електронній формі для уточнення деталей його публікації.

4.4. Користувач, який вважає інформацію на сайті такої, що прямо порушує чиї-небудь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв'язатися з Адміністрацією ULBM для усунення розбіжностей, викликаних розміщеної на сайті інформації. Такі користувачі попередньо зобов'язані самостійно, шляхом спілкування в рамках ULBM спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.

4.5. Модератор, при порушенні користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, заборонити доступ користувача до ULBM або виключити доступ до частини можливостей ULBM за IP-адресою.

4.6. Чітко аргументоване оскарження дій модераторів можливо шляхом спілкування з Адміністрацією ULBM.

5. Угода про конфіденційність

5.1. Інформація вказується в формах ULBM, яка може бути визнана конфіденційною, використовується виключно для зв'язку з користувачами або як захист від спаму і не надається третім особам.

6. Прикінцеві положення

6.1. Відвідуючи сторінки ULBM.in.ua, користувач автоматично приймає умови цієї угоди.

6.2. Діяльність ULBM проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

6.3. Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією ULBM в односторонньому порядку, і вступлять в силу в протягом семи календарних днів з моменту їх публікації на сайті ULBM.in.ua.